Rubriky:

1. liga

Procházíme složitým obdobím, uznal trenér Weber po dalším nezdaru Karviné, Fillo má reprezentační formu

23. dubna 2017 12:32 - Teplice

„Nezbývá mi než znovu pogratulovat soupeři k vítězství. Už poněkolikáté v řadě,“ smutně reagoval trenér Karviné na výsledek zápasu jeho svěřenců v Teplicích. Nováček soutěže prohrál 0:1 a rozšířil tak sérii porážek na nelichotivých pět neúspěšných duelů po sobě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Začátek ukázal rozpoložení obou celků. Tepličtí jsou v pohodě, zatímco na našem mužstvu bylo patrné, že procházíme složitým obdobím. Počáteční ostych vyústil v obdržení první branky, což určilo ráz utkání," pustil se Weber do hodnocení.

„Ve druhé půli jsme sice zlepšili pohyb, vyrovnali jsme se domácím i nasazením. Dokonce jsme se ocitli v situaci, že jsme mohli z brejku skórovat. Hodně jsme se napracovali na to, abychom se dostali do gólové příležitosti. A pak jsme ji špatně vyřešili, takže Tepličtí si dokázali příznivý výsledek pohlídat," uvažoval trenér poražených. Přesto našel alespoň malé pozitivum oproti předešlému selhání v Příbrami. „Vidím světýlko alespoň v bojovnosti a běžeckém výkonu ve druhé půli. Celkově to ale pořád není herní a výsledkový projev, jaký bychom potřebovali," uvědomoval si Weber.

Šmejkal byl spokojený s další výhrou

Naopak teplický kouč Daniel Šmejkal mohl zopakovat zhruba stejná slova, která už pronesl po minulých zápasech. „Jsem rád, že jsme zvládli další zápas a navázali na výhru ze Zlína. Vstřelili jsme gól a potěšila mě i defenziva, jelikož soupeř se nedostal do nějaké vyložené šance. Na obranu se dá spolehnout. A jen si přeji, aby nám to ještě nějakou dobu vydrželo," konstatoval kouč.

Zápas Teplice-Karviná sledoval i asistent reprezentačního trenéra Miroslav Koubek, proto lze předpokládat, že se přijel podívat i na případné adepty pro rozšíření kádru národního týmu. O tom, že teplický Martin Fillo má takříkajíc reprezentační formu, už hovořil i zlínský trenér Bohumil Páník.

Šmejkal rovněž ocenil Fillův přínos pro Teplice. „Martin je klíčovým hráčem, ale i ostatní opory podávají dobré výkony. Teď se ale musíme jako tým soustředit na další domácí zápas se Slováckem. Chceme znovu uspět," vyjádřil kouč teplické záměry.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..