Rubriky:

1. liga

Statistika: Kdo se nejvíc naběhal, prohrál

26. dubna 2017 13:43 - Praha

Jejich úsilí přišlo nazmar. Vlastimil Daníček, pětadvacetiletý záložník Slovácka, opět zazářil ve fitness statistikách 25. ligového kola, když se na jaře už podruhé stal nejlepším sprinterem kola. Mezi maratónci zase zazářil hradecký Milan Černý, jenž naběhal nejvíc metrů ze všech. Z týmů byli v tomto směru nejlepší Bohemians. Jedno však mají společné - všichni premianti statistik své zápasy prohráli.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

Dříč, na něhož se trenér může kdykoli spolehnout. A také skvělý běžec, což pětadvacetiletý středopolař Vlastimil Daníček prokazuje každý víkend. Jen hráči Slovácka se na jaře povedlo být nejlepším maratóncem i sprinterem kola. Naposledy přesvědčil o své rychlosti tým Slavie, když ve sprintu urazil úctyhodných 411 metrů. Terminátor Daníček měl i nejvíc sprintových náběhů (27) a blýskl se i na poli maratónců, kde s 11 767 metry obsadil pátou příčku.

Mezi vytrvalci zvítězil slávistický odchovanec Milan Černý, který aktuálně hraje za Hradec Králové. Jako jediný dokázal překročit hranici 12 tisíc naběhaných metrů, příliš radosti si však stejně jako Daníček neužil. Hradec totiž padl 0:1 s Libercem, Slovácko zase podlehlo 0:2 Slavii.

Mezi týmy pak roli nejpilnějších běžců potvrdili hráči Bohemians. Ti se od doby, co je vede Martin Hašek, umístili v této zajímavé statistice pokaždé na stupni vítězů. Proti Jihlavě naběhali třetí největší počet metrů, v Mladé Boleslavi i teď doma se Zlínem pak byli vůbec nejlepší. Klokani však Ševcům podlehli 0:2.

Nejvíc metrů ve sprintu zase urazili hráči Hradce Králové (2115 m), za nimiž se umístili borci Dukly (2060 m) a Slovácka (2044 m).

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..