Rubriky:

1. liga

Plzeň uctí Rajtoralovu památku minutou potlesku a vyřadí jeho číslo

27. dubna 2017 16:34 - Plzeň

Štruncovy sady jsou zahaleny do smutku. Plzeňský klub v uplynulém týdnu zasáhla tragická zpráva o úmrtí Františka Rajtorala, bývalého fotbalisty Viktorie. Od nedělního večera se před stadiónem scházejí fanoušci, kteří umisťují na pietní místo zapálené svíčky a pokládají květiny. Hráčově památce bude věnovaný i sobotní ligový zápas s Duklou.

 

FC Viktoria Plzeň

U pietního místa před recepcí Doosan Areny budou moci na Františka Rajtorala vzpomenout fanoušci i v sobotu. Památku hráče, který oblékal červeno-modrý dres s půlroční přestávkou od roku 2009 až do podzimu 2016, uctí plzeňský klub i před samotným utkáním.

„Na všech ligových stadiónech v České republice bude před zápasy 26. kola uctěna hráčova památka. Ve Štruncových sadech jsme se rozhodli i po domluvě s fanoušky pro minutu potlesku," informuje Václav Hanzlík, tiskový mluvčí plzeňského klubu.

Viktoria navíc oficiálně vyřadí číslo 27, se kterým František Rajtoral nastupoval. S tímto číslem od svého příchodu do Štruncových sadů hrál Andreas Ivanschitz. „Pochopitelně se ho vzdávám. Je to pro mě to nejmenší, jak můžu Františka uctít," neváhá rakouský záložník, který bude nově oblékat dres s číslem 33.

O sobotní zápas je mezi viktoriány obrovský zájem. V tuto chvíli je v prodeji posledních sto vstupenek.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..