Rubriky:

1. liga

Hořava bude plzeňským stovkařem, Hájek se sápe po šanci

29. dubna 2017 08:48 - Plzeň

Padli na Spartě a ztratili režii mistrovské bitvy. Fotbalisté Plzně ovšem nepanikaří. „Byli jsme smířeni, že budeme hrát se Slavií až do konce sezóny o titul. Několik kol jsme byli první my, teď Slavia. Nejdůležitější bude tabulka po 30. kole,“ ujišťuje záložník Tomáš Hořava. Pokud nastoupí v sobotním duelu proti Dukle, odehraje sté ligové utkání za Viktorii.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Porážka na Letné je pro obhájce titulu velkou komplikací. Do konce soutěže však pořád zbývá pět kol.

„Ve hře je ještě spousta bodů, takže si ze ztráty vedení nic neděláme. Určitě se chceme vrátit tam, kde jsme byli," zdůrazňuje stoper Tomáš Hájek.

Na Spartě se vykartoval kapitán Roman Hubník a právě zimní posila ze Zlína by měla zaujmout jeho místo. „Hub nám bude chybět, ale zastupitelnost v mužstvu snad je," doufá Hájek.

„Vypadl nám samozřejmě jeden z nejdůležitějších hráčů. Na druhou stranu čeká na šanci Tomáš, také výborný stoper. Odehrál tady zatím dva zápasy v lize a nezklamal. Ba naopak, patřil vždy k nejlepším. Myslím, že zápas zvládne a na hřišti nebude Romanova absence tolik znát," věří i Tomáš Hořava.

Záložník se chystá na stý ligový zápas za Viktorii a rád by na něj vzpomínal jen v dobrém.

„Čeká nás těžký soupeř. V Dukle o sobě hráči hodně vědí, mají jednu z největších jistot na balónu. Budeme ze sebe muset vydat to nejlepší," očekává Hořava.

Duel 26. ligového kola Plzeň - Dukla se hraje v sobotu od 20:15, přímý přenos vysílá ČT sport, on-line reportáž můžete sledovat na Sport.cz.

dos, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..