Rubriky:

1. liga

Sparta chce bývalého trenéra Interu. Slibuje mu zahraniční posily, píší v Itálii

1. května 2017 20:30 - Praha

Fotbalovou Spartu k mistrovskému titulu nedovede ani Petr Rada, který v polovině března nahradil dvojici David Holoubek, Tomáš Požár. Na Letné se tak zabývají otázkou, kdo dovede tým k očekávaným výsledkům v příštích sezónách. V zahraničí se spekuluje o dalším zajímavém jménu.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Před dvěma týdny se objevila zpráva, že by se mohla letenského týmu ujmout bývalá hvězda AC Milán, Realu Madid a dalších klubů Christian Panucci. Italská média o víkendu přinesla v souvislosti českým vicemistrem další jméno.

Reportér stanice Sky Gianluca Di Marzio uvedl na svém webu, že by se Sparty měl ujmout bývalý kouč Interu Andrea Stramaccioni, jemuž prý český klub nabízí tříletou smlouvu.

„Trenér se sešel se šéfem klubu Danielem Křetínským, s nímž měl schůzku trvající přes tři hodiny. Stramaccioni byl nadšen silnou touhou s klubem vítězit. Sparta nevyhrála ligu už tři roky a teď by si ráda vybojovala přímý postup do Ligy mistrů," píše Di Marzio.

Stramaccionimu, jehož prý Sparta má delší dobu vyhlédnutého, byla údajně nabídnuta možnost přivést si vlastní realizační tým a přivést mezinárodně ostřílené zahraniční hráče. „Stramaccioni by se měl rozhodnout do konce týdne," dodává reportér. Pravdivost této informace však žádná ze stran zatím oficiálně nepotvrdila.

„S některými trenéry jsme v průběžném kontaktu. Přirozeně, jde o to, abychom byli někdy v budoucnu připraveni, až bude Sparta případně nového trenéra potřebovat," prohlásil před dvěma týdny generální ředitel Sparty Adam Kotalík.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..