Rubriky:

1. liga

Budoucí trenér Sparty přiletěl do Prahy podepsat smlouvu

24. května 2017 20:25 - Praha

Už je tady! Italský trenér Andrea Stramaccioni přiletěl do hlavního města, aby podepsal smlouvu s fotbalisty Sparty. Někdejšího kouče Interu Milán či Udinese vítal na letišti generální ředitel Sparty Adam Kotalík. "Můžu potvrdit, že je trenér Andrea Stramaccioni v Praze," řekl pro Sport.cz tiskový mluvčí letenského klubu Ondřej Kasík.

 

Giovannini Paolo, ČTK

V pondělí italský deník Gazzetta dello Sport informoval o dohodě Stramaccioniho s pražským klubem na dvouleté smlouvě s ročním platem 1,5 miliónu eur (zhruba 40 miliónů korun). V Praze mají obě strany jen doladit detaily a smlouvu podepsat. Podle tiskového mluvčího Sparty ale k podpisu smlouvy dosud nedošlo. "Trenér přiletěl, aby pokračoval v jednáních o smlouvě," poznamenal pro Sport.cz Kasík.

Jednačtyřicetiletý rodák z Říma by se měl stát pátým trenérem Sparty za poslední rok. V sobotním závěrečném utkání sezony na hřišti Slovácka ještě povede tým Petr Rada, který na lavičku Sparty usedl v březnu. Předtím letenský celek vedli Tomáš Požár, David Holoubek a Zdeněk Ščasný, který skončil loni v září.

rjm, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..