Rubriky:

1. liga

Potvrzeno: Kolář se vrací do Plzně! Těším se na spolupráci s Vrbou, říká

1. června 2017 11:38 - Plzeň

Po trenérovi Pavlu Vrbovi se do fotbalové Plzně vrací záložník Daniel Kolář. Muž, který s Viktorií získal všechny čtyři mistrovské tituly a zahrál si Ligu mistrů, ve čtvrtek podepsal smlouvu na dva roky. Potvrdily se tak informace Sport.cz, který návrat 31letého hráče avizoval o víkendu.

 

fcviktoria.cz

„Velmi se těším na fanoušky. Je to jeden z faktorů, proč jsem se vrátil. Doufám, že si spolu užijeme hodně hezkých chvil," citoval klubový web Koláře, který se těší na obnovenou spolupráci s trenérem Vrbou. Při jeho prvním působení ve Viktorii patřil ke klíčovým oporám.

„Už jsme spolu několikrát mluvili. Známe se a víme, co od sebe čekat, na spolupráce s ním se moc těším," dodal Kolář, který je po chorvatském záložníkovi Diegu Živuličovi druhou letní posilou Plzně.

„Věříme, že zde Dan naváže na úspěchy, které s klubem zažil a velkou měrou se na nich podílel," uvedl generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Kolář opustil Plzeň loni v létě po 8 letech, na konci srpna, společně s Františkem Rajtoralem, přestoupil do tureckého Gaziantepsporu. V březnu s ním ale smlouvu jednostranně vypověděl, od té doby se připravoval individuálně.

neu, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..