Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

SESTAVA KOLA: Plzeň začala uragánem, Baroš se vrátil jako král

31. července 2017 18:33 - Praha

Nový ročník začal rozhodně zajímavě. Úvodní kolo sledovalo nejvíc diváků od doby, co byly zrušeny sektory na stání a každý divák na stadiónu musí mít svou sedačku. Raketový start se povedl především Plzni, jejíž tři zástupci nechybějí v ideální sestavě 1. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Duklu vyřídili už za poločas a pod taktovkou staronového kouče Vrby vtrhli do ligy jako velká voda. Plzeň nabídla hrdinů hned několik, třeba nového kapitána Hrošovského, střelecky disponovaného stopera Hejdu či reprezentačního útočníka Krmenčíka.

Skvěle začali oba nováčci, kteří loupili venku. Vítězný gól Baníku v Brně dal navrátilec Baroš, velmi aktivní byl Stáňa. Olomouc pak díky dvěma trefám Falty dokonale zaskočila Mladou Boleslav.

Nová Sparta se klopotně sehrává, ani šikovný rychlík Ben Chaim jí k výhře v derby nepomohl. Klokanům zachránil bod stoper Šmíd. Mistrovská Slavia měla problémy, kapitán Bílek ji ale k výhře nad Teplicemi dovedl.

Zlín v Liberci dlouho držel gólman Dostál, Pulkrabovi však nakonec neodolal.

Sestava 1. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz:
Dostál (Zlín) - Hejda (Plzeň), Šmíd (Bohemians), Bílek (Slavia) - Stáňa (Ostrava), Falta (Olomouc), Hrošovský (Plzeň), Ben Chaim (Sparta) - Pulkrab (Liberec), Krmenčík (Plzeň), Baroš (Ostrava).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..