Rubriky:

1. liga

Derby v Edenu je vyprodáno! Po zbytku lístků se za pár hodin jen zaprášilo

7. září 2017 16:09 - Praha
(Aktualizováno: 7. září 2017 16:25)

Sešívaní jsou v tabulce druzí, Letenští až šestí. Jenže čert vem tabulkové postavení. Derby je derby a fanoušky táhne dál! Fotbalové utkání Slavia - Sparta, které se bude hrát v Edenu v neděli 17. září od 18:00, je vyprodáno. Slavia na svém webu oznámila, že většina vstupenek se vyprodala v přednostním prodeji pro majitele permanentních vstupenek a členy fanouškovských organizací.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Letenští doufají, že po reprezentační pauze budou v lepší formě, než v jaké se prezentovali na startu sezóny. Slavia zase dobíjela baterky na těžký podzim. Ve čtvrtek 14. září červenobílí rozehrají skupinu Evropské ligy domácím duelem s Maccabi Tel Aviv - a hned tři dny po izraelském soupeři nastoupí v Edenu k velkému derby Sparta!

Teď už je jasné, že 288. derby se bude hrát před vyprodaným Edenem. V přednostním prodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu, který probíhal od 1. do 6. září, se prodala většina volné kapacity Edenu a do volného prodeje 7. září zbylo jen několik desítek vstupenek, které se během čtvrtka rychle vyprodaly.

Aktuálně tak zbývají už jen vstupenky pro vozíčkáře a lístky do sektoru hostů, jejichž distribuci si zajišťuje Sparta.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..