Rubriky:

1. liga

V akci opět Lavi! A po derby přijde ke slovu novinka

15. září 2017 20:23 - Praha

Stará známá tvář bude znovu v akci. Herec Jakub Štáfek alias Julius Lavický ze seriálu Vyšehrad obstará fanouškovský komentář se sparťanským "zabarvením" společně s režisérem a příznivcem Slavie Davidem Ondříčkem. I tohle nabídne funkce multidimenze během přímého přenosu na O2 TV z 288. derby pražských S. Beznadějně vyprodaná vrcholná bitva ligového podzimu 2017 se hraje v neděli v Edenu 18:00.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Funkce multidimenze umožní při duelu Slavia - Sparta tradiční výběr pohledu z různých kamer a také možnost zvolit si komentář. I ten fanouškovský. Ten klasický, neutrální zajistí duo Milan Štěrba - Jan Homolka. "Lavi bude zcela jistě neobjektivně a fanaticky držet palce své Spartě," slibuje web O2 TV.

Při derby bude v provozu celkem třináct speciálních kamer, premiéru si odbyde také nová virtuální grafika. "Díky ní můžeme při vysílání využívat 3D efekty. Poslední novinkou bude přímý přenos z pozápasové tiskové konference, která poběží na O2 TV Fotbal," sděluje  Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Ve studiu bude připraven moderátor Petr Svěcený. Jako host dorazí Horst Siegl, držitel jedenácti sparťanských titulů a autor 176. ligových gólů. Do studia O2 TV Sport zavítá také Luboš Kozel, trenér české reprezentace do 18 let a mistr ligy s pražskou Slavií.

vap, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..