Rubriky:

1. liga

Jdi do akce s Limberským! Šanci mají malí fotbalisté z dětských domovů

20. září 2017 19:26 - Plzeň/Praha

Zatrénovat si s vybranými hráči fotbalové Plzně? Některým z malých fotbalistů z dětských domovů Plzeňského kraje se to splní. Stačí umět dobře kreslit. Trénink si vyzkoušejí ty děti, jejichž obrázky svého vysněného povolání či oblíbeného sportu budou vybrány jako nejlepší.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Na vytvoření obrázku byla záměrně určena velmi krátká doba, přesto přišlo opravdu hodně výtvorů, za což jsme velmi rádi," řekl plzeňský mluvčí Václav Hanzlík s tím, že příspěvky do soutěže zaslaly děti z Dětského domova Domino v Plzni, z Plané, Tachova a Horšovského Týna.

Vítěze v jednotlivých kategoriích vybírala porota, v níž byli zastoupeni i fotbalisté Viktorie Jan Kopic a Patrik Hrošovský. „Je hezké, že se zapojila spousta dětí a už se těšíme, až si s vítězi společně zatrénujeme," podotkl Kopic.

„Každá akce tohoto typu je vždy příjemná, vzbuzuje u dětí aktivitu. Trénink s Viktorkou bude pro všechny velkým zážitkem," doplnila Tereza Tkadlecová z organizace Dejme dětem šanci a zároveň členka poroty. Šanci na nevšední prožitek mají také děti zaměstnanců generálního partnera západočeského klubu.

neu, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..