Rubriky:

Fortuna liga

SESTAVA KOLA: Útočníci, vstupenkou jen hattrick! Ligou prosvištěl uragán

23. října 2017 18:12 - Praha

Ligovými trávníky prosvištěl mimořádný uragán. Během víkendu se hned tři šutéři postarali o hattrick! Celý trojlístek samozřejmě figuruje v ideální sestavě 11. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz. Kdo z útočníků nenastřílel aspoň tři góly, neměl na nominaci nárok. Kéž by se celá sezóna nesla v takovém trendu...

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Buďte velebeni, kanonýři. Jako první se v Jihlavě blýskl Rus Kabajev. Klokan stihl nasázet tři góly za 13 minut, což je druhý nejrychlejší hattrick v historii české soutěže. Jen sparťan Horst Siegl je s 8 minutami lepší...

Na kolegu pak navázal letenský Šural, který v Jablonci vystřílel Spartě výraznou výhru. Mimořádnou společnost pak doplnil Mebrahtu z Mladé Boleslavi, která si zařádila ve Zlíně.

Událostí kola je samozřejmě první prohra Slavie po 36 zápasech. Postaral se o ni Liberec, který vytěžil z mimořádného výkonu gólmana Koláře, přehledu obránce Kúdely a důrazu autora prvního gólu Potočného. Plzeň tak už vede o 11 bodů, k výhře nad Brnem ji navedli především záložníci Hořava a Kopic.

Sparta ožila, Šuralovým nahrávačem byl Vatajelu. Také Mladá Boleslav se potřebovala chytit jako sůl, aktivní byl obránce Pauschek i záložník Přikryl.

Sestava 11. kola fotbalové HET ligy podle Sport.cz:
Kolář (Liberec) - Pauschek (Mladá Boleslav), Kúdela (Liberec), Vatajelu (Sparta) - Přikryl (Mladá Boleslav), Hořava (Plzeň), Potočný (Liberec), Kopic (Plzeň) - Šural (Sparta), Kabajev (Bohemians), Mebrahtu (Mladá Boleslav).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..