Rubriky:

1. liga

Olomoucký asistent trenéra Onofrej nesmí jednou na lavičku

26. října 2017 16:02 - Praha

Asistent trenéra fotbalistů Sigmy Olomouc Ladislav Onofrej musí zaplatit pokutu 10 tisíc korun a v sobotním ligovém utkání s Teplicemi nesmí na lavičku. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace ho potrestala za vhození plastové lahve na hrací plochu v úterním pohárovém utkání s Jabloncem.

 

Luděk Peřina, ČTK

Komise rovněž udělila pokutu 50 tisíc korun druholigové Opavě za to, že při utkání s Varnsdorfem vhazovali fanoušci předměty na hrací plochu.

Disciplinární řízení bylo zahájeno se Slavií kvůli porušení povinností pořádajícího klubu při utkání s Libercem, ve kterém fanoušci zaházeli hrací plochu pyrotechnikou po druhém gólu hostí. Prošetřovat se bude i chování fandů Sparty v Jablonci a jeho pořadatelská služba.

Komise pak zastavila závodní činnost na jedno soutěžní utkání čtyřem hráčům za vyloučení - Davidu Houskovi (Olomouc), Janu Schaffartzikovi (Opava), Jakubu Navrátilovi (Táborsko) a Semihu Kayovi (Sparta). Stejnou sazbu pak inkasovali majitelé čtvrté žluté karty. Veliče Šumulikoski (Sovácko), Marek Hlinka (Ostrava), Roman Potočný (Liberec) a Daniel Tetour (Dukla) v lize první, Petr Javorek (České Budějovice), Martin Kučera (Táborsko), Petr Schwarz (Hradec Králové), Petr Rothe (Olympia), Martin Slaninka (Frýdek-Místek) a Ondřej Bláha (Varnsdorf) v druhé nejvyšší soutěži.

dos, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..