Rubriky:

1. liga

Rozhodčí že jsou ňoumové? Krob dostal pokutu, Sparta znovu zaplatí za fanoušky

2. listopadu 2017 15:24 - Praha
(Aktualizováno: 2. listopadu 2017 15:45)

Disciplinární komise potrestala teplického fotbalistu Jana Kroba pokutou 25 tisíc korun za nevhodné výroky na adresu rozhodčích po utkání s Karvinou. Zkušený obránce na jejich adresu uvedl, že jsou ňoumové. Sparta pak znovu zaplatí za nevhodné chování svých fanoušků, tentokrát 70 tisíc korun za utkání v Jablonci.

 

Libor Zavoral, ČTK

Ňoumové, ulevil si. Poznámka na adresu rozhodčích přišla Jana Kroba draho hned dvakrát. První pokutu udělil obránci jeho teplický klub. Částka nebyla upřesněna, peníze však půjdou na charitativní účely.

Krob se za své prohlášení omluvil a sám navrhl, aby polovina klubové pokuty zamířila na podporu Terezy Bártové, které byly kvůli meningitidě amputovány nohy v bércích a také většina článků prstů na rukou. Druhá část Krobova postihu bude využita na vánoční dárky pro děti z dětského domova v Krupce.

Nyní případ uzavřela také disciplinární komise a Krobovi vyměřila pokutu 25 tisíc korun.

Sparta zase zchudne o 70 tisíc korun, jež musí zaplatit za nevhodné chování svých fanoušků v Jablonci. Komise pak ze stejného důvodu zahájila disciplinární řízení s Libercem a Jabloncem ohledně jejich derby.

Stop na jedno soutěžní utkání dostali Denis Granečný (Baník Ostrava) a Tomáš Ladra (Pardubice) za vyloučení, Marek Matějovský, Patrizio Stronati (oba Mladá Boleslav), Radim Breite (Liberec), Marek Opluštil (Olympia), Milan Piško a Tomáš Wiesner (oba Vlašim) pak za čtvrtou žlutou kartu.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..