Rubriky:

1. liga

Stanciu letí podruhé do Prahy. Teď už ale na první trénink se Spartou

21. ledna 2018 19:04 - Praha

Stále ještě nemá stoprocentní jistotu nového angažmá, přestup je však na spadnutí. Proto rumunský záložník Nicolae Stanciu prožil hektický víkend. V pátek ráno se vrátil z Prahy do Bruselu vyřídit vše potřebné, v neděli večer už je očekáván zpátky v české metropoli. V pondělí by se měl konečně stát posilou fotbalové Sparty a poprvé si zatrénovat s novými spoluhráči.

 

Sparta.cz

Nekonečná přestupová sága nejspíš přece jen dospěje ke konci, který si na Letné přejí. Nicolae Stanciu by měl v pondělí přestoupit a Anderlechtu do Sparty a stát se nejdražším fotbalistou v historii české ligy.

Bruselský klub se v pátek pokusil ještě o něco navýšit fixní přestupní částku 112 miliónů korun, která se díky bonusům může při naplnění smlouvy až do roku 2022 reálně vyšplhat až na 135-140 miliónů korun...

Jednání pak přerušil víkend, který rumunský záložník využil k vyřízení potřebných náležitostí. V pátek brzy ráno odletěl z Prahy do Bruselu, aby zařídil vrácení auta, bytu a dalších věcí od Anderlechtu.

V neděli večer už je na cestě zpátky, nyní už na delší dobu. Dohoda klubů by podle zákulisních informací měla být v pondělí definitivně stvrzena.

„Je to pravda, celou dobu jsem byl optimistou. A vše je na nejlepší cestě. Nik je na cestě do Prahy, v pondělí už by měl trénovat se Spartou," avizuje hráčský agent Pavel Zíka z agentury Global Sports, který je prostředníkem při jednání obou stran.

Sparta ještě stále usiluje také o afrického záložníka Guélora Kangu z CZ Bělehrad. Zatímco srbský klub je s jeho odchodem srozuměn, s hráčem samotným se zatím Letenští na podmínkách nedohodli.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..