Rubriky:

První liga

Korejská společnost se stává generálním partnerem hokejistů Třebíče

19. září 2018 11:11 - Třebíč

Hokejisté Horácké Slavie Třebíč mají od úterý nového generální partnera. Tím se stala korejská společnost Korea Hydro&Nuclear Power (KHNP). Změna účastníka hokejové Chance ligy je i v názvu stadiónu. Nově se jmenuje KHNP ARENA.

 

„Je pro nás čest spojit se s jedním z nejslavnějších, a hlavně nejtradičnějších sportovních týmů v regionu. Věřím, že i naše podpora pomůže třebíčskému hokeji navázat na jeho 90letou historii a přispěje k mnoha sportovním úspěchům v této i nadcházejících sezónách," řekl prezident a generální ředitel KHNP Čung Jae-Hoon.

„Jsme potěšeni, že se společnost stala naším významným partnerem. Zimní stadión ponese právě název KHNP ARENA. Je to velký přínos pro rozvoj našeho hokeje po všech stránkách," uvedl generální ředitel klubu Karel Čapek.

O korejské společnosti KHNP
Založena v roce 2001
Státem vlastněná společnost působící ve výstavbě a provozování jaderných a vodních elektráren
Společnost je třetím největším vlastníkem a provozovatelem jaderných elektráren na světě.
24 jaderných reaktorů provozuje v Koreji, přičemž pět dalších je tam ve výstavbě, a před dokončením jsou čtyři reaktory ve Spojených arabských emirátech.
17. srpna podepsal Čung Jae-Hoon memorandum o spolupráci s Ústavem jaderného výzkumu v Řeži
Minulý rok uspořádala KHNP Česko-korejské fórum pro dodavatele jaderného průmyslu
Zajímavost: KHNP je druhou asijskou společností, která se stala generálním partnerem českého klubu. Tou první je čínská CITIC GROUP, která působí ve fotbalové Slavii
vat, Sport.cz

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..