Benátky - Č. Budějovice 2:1Vedoucí České Budějovice po sérii šesti výher prohrály

Hokejisté vedoucího Motoru České Budějovice podlehli v dohrávce 16. kola první ligy na ledě dvanáctých Benátek nad Jizerou 1:2 a nenavýšili osmibodový náskok před druhým Kladnem, které má oproti lídrovi zápas k dobru. Jihočeši tak neuspěli poprvé po sérii šesti vítězství, naopak domácí zabrali po třech duelech bez bodu.

Brankář Českých Budějovic Jan Strmeň inkasuje branku.

Favorit vedl před 302 diváky v Benátkách od 14. minuty, kdy se prosadil Martin Beránek. Ve 44. minutě ale vyrovnal Jakub Žůrek a v čase 45:12 po faulu Žigy Pavlina proměnil trestné střílení Marek Zachar.

První hokejová liga - dohrávka 16. kola:
Benátky nad Jizerou - Motor Č. Budějovice 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Branky: 44. Žůrek, 46. M. Zachar z trest. střílení - 14. M. Beránek. Rozhodčí: Barek, Zubzanda - Hejl, Podrazil. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 302.