Ústí n. Labem - Třebíč 1:4Třebíč vyhrála v Ústí a posunula se na 10. místo

Hokejisté Třebíče zvítězili v dohrávce 12. kola první ligy v Ústí nad Labem 4:1 a po šesté výhře z posledních sedmi zápasů se posunuli na desáté místo. Čtrnácté Ústí nad Labem utrpělo devátou porážku z uplynulých jedenácti duelů.

Třebíč se ujala vedení v deváté minutě díky brance Pavla Jenyše a za 55 sekund upravil David Michálek na 2:0. Ve 12. minutě snížil Jiří Severa, ale hosté pojistili výhru v závěru.

V čase 54:10 vrátil Horácké Slavii dvoubrankový náskok Michal Vodný a v oslabení při power play domácích dovršil 77 sekund před koncem výsledek do prázdné branky Ondřej Malec.

Dohrávka 12. kola první hokejové ligy:
Ústí nad Labem - Třebíč 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Branky: 12. Severa - 9. Jenyš, 10. D. Michálek, 55. Vodný, 59. O. Malec. Rozhodčí: Jechoutek, Micka - Kotlík, Zídek. Vyloučení: 3:4, navíc D. Málek (Ústí) 5 min. a do konce utkání. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 631.