Rubriky:

První liga

Ujčík chce vést extraligovou disciplinárku i jako trenér Jihlavy

6. listopadu 2019 10:47

Viktor Ujčík bude předsedou disciplinární komise hokejové extraligy i poté, co se stal trenérem prvoligové Jihlavy. Sedmačtyřicetiletý trojnásobný mistr světa převzal Duklu místo Petra Vlka oficiálně dnes.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Samozřejmě, že jsme se o tom bavili. Vzhledem k tomu, že mám na starosti disciplinárku, která se zabývá pouze extraligou, tak by to neměl být žádný problém," řekl Ujčík na dnešní tiskové konferenci v Jihlavě. "Jestliže s tím bude mít někdo problém na svazu, tak se to bude řešit," doplnil.

Ředitel extraligy Josef Řezníček ale ČTK řekl, že problémy nepředpokládá. "Myslím si, že to není problém," uvedl. Podle něj by teoreticky mohly potíže nastat jen při přechodech hráčů mezi první ligou a extraligou či ve vztazích jednotlivých klubů. "Teď už se ale nehraje ani baráž, postupuje a sestupuje se přímo," poukázal Řezníček na možnou kolizi, ke které již nyní nedojde.

Hokejisty Jihlavy povede v první lize Viktor Ujčík

Ujčík zároveň uvedl, že počítá s tím, že vše bez problémů zvládne skloubit. "Myslím si, že se to nekryje a rozhodně mi to neubírá energii na práci, kterou chci tady odvést pro A tým. Jsem v pohodě s tím, že budu zastávat obě funkce," řekl Ujčík.

ČTK

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..