Rubriky:

První liga

Hokejisty Havířova bude trénovat Petr Kaňkovský

27. prosince 2008 12:43 - HAVÍŘOV

Novým trenérem hokejistů prvoligového Havířova se stal Petr Kaňkovský. Bývalý útočník Jihlavy, Zlína a Znojma naposledy koučoval Mladou Boleslav, s níž postoupil do extraligy, ale v létě mužstvo opustil údajně kvůli neshodám s hráči.

Kaňkovský převzal tým Havířova po odvolaném Miroslavu Fryčerovi na desátém místě tabulky. "Nejprve se chci s mužstvem seznámit, mezi svátky absolvujeme dvoufázové tréninky a pořádně se připravíme na první zápasy po Novém roce. Změny v mužstvu zatím nechystám," uvedl devětatřicetiletý trenér na klubovém webu. Asistentem zůstává René Ševěček.

Fryčer v Havířově skončil po třech měsících, šéf klubu Jan Strmeň vysvětlil odchod bývalého vítkovického kouče zdravotními důvody. "Jeho nedobrý zdravotní stav mu už neumožňoval plně se věnovat trenérské činnosti, omezoval ho například i v přítomnosti na trénincích. V trenérské práci nehodlá pokračovat," uvedl Strmeň na internetové stránce klubu.

ČTK

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..