Rubriky:

První liga

Tenhle dres bude v nové sezoně oblékat Jágr. Inspirací byli Američané na olympiádě

3. srpna 2020 13:54 - PRaha

Nové dresy pro nadcházející sezonu měli v plánu představit během první přestávky pátečního přípravného duelu s Ústím nad Labem, jenže z toho kvůli zrušení utkání pro výskyt covidu-19 v kádru Rytířů sešlo. A tak hokejové Kladno ukázalo obě sady svým fanouškům o tři dny později prostřednictvím webu a sociálních sítích. Líbí se vám, v čem budou nastupovat Jaromír Jágr a spol.?

Vzhled dresů Rytířům poprvé navrhoval kanadský designer Dallas Kirkpatrick, jenž kladenské vedení oslovil s nabídkou spolupráce.

„Hlavním zdrojem inspirace byly dresy USA z olympijských her 2018 (v jihokorejském Pchjongčhangu). Šlo o sadu, která se mi opravdu líbila. Poté, co jsem si pohrál s několika různými možnostmi, přišlo mi, že vzor diamantového přechodu s klubovými barvami funguje opravdu dobře," uvedl pro oficiální kladenské stránky Kirkpatrick, jenž se v současnosti zabývá i návrhem dresů pro extraligový Třinec.

https://www.facebook.com/RytiriKladno/posts/3592154824145567

„Na třinecké sadě ještě stále pracuji, ale zpracoval jsem jejich dresy pro zápasy Ligy mistrů, které by měly být velmi brzy představeny," doplňuje designér, jenž v minulosti navrhoval dresy i pro některé hokejové kluby z nižších zámořských soutěží či pro Glasgow Clan z nejvyšší britské ligy.

Jágr má jasný plán s Kladnem, sám by rád vydržel nejméně do padesáti. A co Sparta?

„Zabývám se tím už několik let, a to na profesionální i amatérské úrovni. V současné době jsem v kontaktu s jednou opravdu velkou organizací, ale podrobnosti si zatím nechám pro sebe," uzavírá.

Hokejisté Spojených států amerických na zimních olympijských hrách 2018.

Profimedia.cz

škv, Sport.cz

Líbí se vám dresy Kladna pro novou sezonu?


Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..