Živě

Kolaps Kladna utnul sérii výher

23. listopadu 2006 12:52 - PRAHA

Takové porážky štvou nejvíc. Excelentně rozehraný zápas na ledě Slavie ztratili kladenští hokejisté po nevídaném kolapsu v posledních sedmi minutách. Místo šesté výhry Rabatu v řadě přišel nevídaný obrat pražského celku, který čtyřmi góly během 311 sekund hosty zlomil a mohl slavit výhru 6:5.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Udělali jsme chyby a nebyla síla se zvednout," uznal kladenský asistent Petr Kasík, zatímco jeho svěřenci nevěřícně kroutili hlavami ještě cestou do autobusu. Hostům nakonec nebyl nic platný suverénní vstup do utkání s efektním užitím své obávané zbraně: přesilových her.

Tři z prvních čtyř nedokázali slávisté uhlídat. "Sehráli jsme oslabení špatně. Ještě se na to chceme podívat, pět na tři se brání těžko, ale soupeř hrál excelentně i při hře pěti proti čtyřem," krčil rameny slávistický asistent Jiří Kalous.

sob, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..