Disciplinární komise další trest Hořavovi neudělila

29. prosince 2006 16:58 - PRAHA

Znojemský trenér Miloslav Hořava bude po incidentu s hlavním rozhodčím Martinem Smetákem po středečním utkání na Slavii chybět na střídačce Orlů jen v pátečním utkání hokejové extraligy ve Vítkovicích. Disciplinární komise Asociace profesionálních klubů při jednání další trest Hořavovi neudělila.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

"Rozhodli jsme, že považujeme za dostatečný postih na jeden zápas a vzali jsme v potaz, že dostal pokutu od klubu," řekl ČTK ředitel extraligy Stanislav Šulc. Hořava po utkání na Slavii v emocích nadával Smetákovi a dostal trest ve hře, který automaticky znamená zákaz činnosti na jedno utkání. Od vedení znojemského klubu navíc dostal pokutu 50 000 korun. Za nevhodné chování mel už v klubu podmínku ze zápasu ve Zlíně.

Dnešní utkání ve Vítkovicích bude koučovat asistent Jan Votruba, v úterý 2. ledna už bude Znojmo proti Litvínovu na lavičce v plné trenérské síle.

ČTK

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..