Vedení Pirátů se s hráči dohodlo na řešení současné krize

30. ledna 2019 15:20 - Chomutov/Praha

Vedení Chomutova může po dnešní schůzce s hráči údajně garantovat uhrazení části závazků vůči nim s příslibem dalšího jednání a brzkého narovnání vzniklé situace. Podle oficiálního komuniké hokejisté extraligového klubu na dohodu přistoupili.

 

Václav Šálek, ČTK

Pirátům se mělo podařit uhradit veškeré pohledávky, které měl klub vůči městu. Na klubových stránkách o tom informoval výkonný ředitel klubu Stanislav Mikšovic. Na následné schůzce se zástupci hráčů měl být přítomen i trenér a sportovní manažer Vladimír Růžička.

„Informoval jsem kluky, jaká je aktuální situace, a se svolením majitele jsem jim navrhnul řešení. Naše situace se nevyřeší ze dne na den, ale momentálně můžeme garantovat uhrazení části závazků vůči hráčům. Povedeme další jednání tak, aby se vše co nejdříve narovnalo," uvádí v prohlášení výkonný ředitel Mikšovic.

Chomutovský brankář Dominik Pavlát v akci.

Václav Šálek, ČTK

Pro klubové stránky se vyjádřil i jeden z nejzkušenějších hráčů soupisky Chomutova Radek Duda. „Je pravda, že jsme se s vedením dohodli na řešení, které jako kabina akceptujeme," prohlásil čtyřicetiletý útočník.

pb, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..