Rubriky:

Tipsport extraliga

Zlín si pojistil obránce Řezníčka a uplatnil sedm opcí

11. února 2019 18:03 - Zlín

Obránce Dalibor Řezníček podepsal novou víceletou smlouvu s vedením hokejistů Zlína. Klub, který bojuje o účast v předkole play off extraligy, rovněž uplatnil opci na dalších sedm odchovanců. Zlín o tom informoval v tiskové zprávě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Řezníček prožívá velmi vydařené období. V 41 zápasech této sezony vstřelil šest branek, ve zlínském dresu za devět sezon odehrál už 437 utkání s bilancí 20 gólů a 44 asistencí.

Opci na příští ročník 2019/20 klub uplatnil u sedmi odchovanců. V extralize pravidelně nastupují útočníci Pavel Sedláček, Michal Popelka, Štěpán Fryšara a obránce Daniel Gazda. V první lize působí obránci Jan Dluhoš (Litoměřice), Martin Padrnos a útočník Jan Václavek (oba Poruba).

Klub tím navázal na nedávné pojištění služeb Tomáše Žižky a útočníka Tomáše Fořta, klíčových hráčů výběru trenéra Roberta Svobody.

"Postupně skládáme hráčský kádr pro další sezony. Po Pavlu Kubišovi a Jiřím Ondráčkovi jsme podepsali víceletou smlouvu s Daliborem Řezníčkem, který se letos výkonnostně zvedl a měl by patřit k pilířům defenzivy v dalších letech. U odchovanců jsme využili opce ve smlouvách, neboť se jedná o mladé a perspektivní hráče," shrnul jednatel a sportovní manažer zlínského hokeje Jiří Šolc.

škv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..