Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Útočníci Berger a Bičevskis pokračují v Hradci Králové

6. března 2019 19:26 - Hradec Králové

Hokejoví útočníci Jan Berger a Maris Bičevskis budou i nadále působit v extraligovém Hradci Králové. Oba hráči podepsali s Východočechy nové roční smlouvy s opcí. Klub o tom informoval na svém oficiálním webu.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

"Jde o dva velice pracovité hráče, kteří jsou pro tým platní zejména po defenzivní stránce. Maris je centr se zkušenostmi z reprezentace, navíc specialista na oslabení. Honza Berger je v Hradci od mládeže, je to silový pracovitý útočník, který svým důrazem obohatí hru mužstva," uvedl sportovní manažer Jaroslav Bednář.

Sedmadvacetiletý lotyšský reprezentant Bičevskis působí v Mountfieldu první sezonu. Doposud odehrál 41 zápasů s bilancí dvou branek a osmi asistencí.

O tři roky starší Berger je hradeckým odchovancem, v aktuálním ročníku nastoupil v extralize jen ve čtyřech utkáních. Poté se zranil a po uzdravení se přesunul do druholigového Vrchlabí, kterému pomáhá v postupu do první ligy.

"Jsem rád, že s námi Honza Berger po delším přemýšlení podepsal nový kontrakt a bude nadále součástí týmu. V případě Marise Bičevskise měl hlavní trenér eminentní zájem o jeho další působení v našem klubu, takže dohoda s ním byla velice rychlá a korektní," řekl generální manažer Aleš Kmoníček.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..