Rubriky:

Tipsport extraliga

Brankář Čiliak podepsal v Brně novou dvouletou smlouvu

11. března 2019 11:54 - Brno

Hokejový brankář Marek Čiliak bude i v příštích sezonách chytat za extraligové Brno. Slovenský gólman, který se do Komety vrátil na konci ledna ze Slovanu Bratislava, s klubem podepsal novou dvouletou smlouvu s opcí.

 

Radek Petrášek, ČTK

"Jsem rád, že Marek Čiliak zůstává v Kometě a že jsme se dohodli na delší smlouvě. Také jsem si přál, abychom smlouvu podepsali před nadcházejícím play off, aby byl Marek v co největší psychické pohodě," uvedl hlavní kouč a majitel Komety Libor Zábranský na klubovém webu.

Osmadvacetiletý slovenský reprezentant působí v Kometě s přestávkami od roku 2005 a v předešlých dvou letech se výrazně zasloužil o zisk mistrovských titulů. Loni zamířil do KHL a chytal za Slovan, na konci přestupního období se ale vrátil do Brna.

"Bavili jsme se o tom už delší dobu. Byli jsme velmi rychle dohodnutí, co se týká délky smlouvy a tak dále. Čekalo se jen, až to hodíme na papír. Neuvažoval jsem o něčem jiném, jsem v Brně spokojený a jsem tady doma. Kam jinam bych chodil? Mám tu rodinu, která je tady šťastná," řekl Čiliak, který v extralize odchytal 255 zápasů a dvakrát byl vyhlášen nejlepším brankářem soutěže.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..