Živě

Zábranský končí na střídačce Brna, tým nejspíš převezme Fiala

18. dubna 2019 15:58 - Brno
(Aktualizováno: 18. dubna 2019 16:56)

Hokejová Kometa Brno, která dohrála v letošním play off v semifinále a neobhájila tak mistrovský titul, hlásí překvapivou novinku. Klubový šéf Libor Zábranský již nebude v Kometě působit na pozici hlavního kouče. Nejžhavějším adeptem má být Petr Fiala. Někdejší hráč Kladna vedl v minulosti v extralize Jihlavu a Olomouc, v poslední době pracoval na Hané u mládeže.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Vždycky jsem říkal, že budu tam, kde mě Kometa potřebuje nejvíc. Teď mám pocit, že víc než na střídačce mě potřebuje spíš ohledně výstavby nové multifunkční arény. Tomu se chci věnovat se stoprocentním nasazením. A také se chystám udělat několik změn v klubovém managementu," prozradil Zábranský, který jedná s několika adepty na trenérský post. Potvrdil, že Petr Fiala je mezi nimi. „Věřím, že vyberu správně. Chci přivést někoho, kdo brněnský hokej posune zase o krok dál," tvrdí.

Jméno nového kouče by rád oznámil do dvou týdnů. „A samozřejmě i složení celého realizačního týmu," dodal. Podle informací Sport.cz by měl být novým koučem Petr Fiala.

Petr Fiala by se měl stát novým koučem hokejové Komety Brno.

Václav Pancer, ČTK

Zábranského odchod je první změnou v Kometě poté, co se jí nepodařilo obhájit mistrovský titul. Fanoušci nyní netrpělivě čekají, zda budou v Brně pokračovat zkušení borci Erat, Čermák či Michálek, kteří si vzali čas na rozmyšlenou. Spekuluje se o přestupu Köhlera do Zlína, další útočník Vondráček by se měl vrátit po skončení hostování do Pardubic.

Podle kuloárových informací by naopak do Komety mohli zamířit bek Zámorský z Hradce Králové a útočník Roman z Vítkovic.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..