Kde jsi? znělo kladenským stadionem. Chomutov byl bez Růžičky. Definitivně?

22. dubna 2019 11:40 - Kladno

Na kostce nad ledem kladenského stadionu běžel záběr těkající kamery po chomutovské střídačce s nápisem Vladimír Růžička, do toho DJ pustil refrén hitu Dalibora Jandy „Kde jsi?“. Zkušený kouč na střídačce Pirátů chyběl, a přiživil tak spekulace, že svou desetiletou smlouvu v Chomutově nedodrží.

 

Josef Vostárek, ČTK

Piráti definitivně ztratili naději na udržení už v pátek, kdy jim přes výhru v Pardubicích naději odřízlo řádění kladenského fantoma Jaromíra Jágra v Českých Budějovicích. Po zápase se Růžička ke své budoucnosti vyjadřovat nechtěl. „To se uvidí, teď o tom nechci mluvit,“ vykládal.

Do Kladna na předposlední barážový zápas už ale nevyrazil, jako hlavní kouč vedl tým k výhře 2:1 po prodloužení Jan Šťastný. Klub Růžičkovu absenci oficiálně nekomentoval.

Dal šanci kolegovi

„Soutěž je rozhodnutá a já jsem mladý trenér, který čeká na šanci. Dostal jsem možnost vést tým z pozice hlavního trenéra, vyzkoušet si to, za to jsem rád,“ říkal Šťastný.

O Růžičkově rozhodnutí se prý dozvěděl ráno. „On je manažer a hlavní trenér, na ranním mítinku v šatně to oznámil,“ popisoval Šťastný, který podle svých slov nevěděl, zda místo Růžičky povede Chomutov i v úterní rozlučce s baráží proti Českým Budějovicím.

O odchodu Růžičky, jenž českou reprezentaci dovedl ke dvěma světovým titulům, z Chomutova se čile spekulovalo v závěru sezony, v hokejovém zákulisí padlo jméno nejednoho klubu, s nímž by mohl olympijský vítěz z Nagana spojit budoucnost. Objeví se na střídačce Litvínova, Kladna, či snad zamíří do zahraničí? Jasněji bude zřejmě až po úterním konci baráže.

Michal Osoba, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..