Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový útočník Erat nekončí kariéru, chce pokračovat v Kometě Brno

22. července 2019 12:27 - Brno

Na soupisce extraligové Komety Brno by vedle Tomáše Plekance mělo v příští sezoně figurovat i jméno dalšího zkušeného útočníka Martina Erata. Bronzový medailista z olympijských her v Turíně dnes na klubovém webu Komety oznámil, že bude pokračovat v kariéře. Podmínkou ale bude úspěšně zvládnutý operační zákrok, jehož rozsah nespecifikoval.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Erat se po konci uplynulé sezony, v níž Kometa vypadla v semifinále play off s Libercem, rozhodoval, zda bude pokračovat v kariéře. Osmatřicetiletý útočník s 931 starty v NHL dnes uvedl, že má zájem hrát dál.

"Moje rozhodnutí stálo na tom, jak na tom budu zdravotně. Pokud dopadne dobře operace, budu pokračovat v Kometě. Spolupráce s Tomášem Plekancem mě láká a také jsou v klubu mladí kluci, kteří jsou pro mě další motivací v tom, abych pokračoval a předával jim zkušenosti," uvedl Erat.

Šestatřicetiletý Plekanec podepsal v Kometě roční smlouvu a dnes s brněnským klubem zahájil přípravu.

Legendární hokejový útočník Plekanec podepsal s Kometou novou roční smlouvu

ČTK

O2 Sport Pardubice - Liberec dnes 18:00
20210128T18:00:00+0100
Pardubice vs. Liberec
Pardubice vs. Liberec
Pardubice
Liberec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..