Rubriky:

Tipsport extraliga

Další facka pro Zlín! Košem mu během pár dní dala už druhá oznámená posila

18. října 2019 10:44 - Praha

Hokejový útočník Samuel Buček nakonec extraligový Zlín neposílí. Dvacetiletý slovenský reprezentant se rozhodl nepřijmout nabídku Beranů poté, co klub ve čtvrtek odvolal z funkce hlavního trenéra Antonína Stavjaňu. Pod jeho vedením totiž Buček v minulé sezoně hrál v Nitře.

 

Profimedia.cz

Dvacetiletý slovenský reprezentant měl zamířit do Zlína z finského týmu KooKoo kvůli osobě trenéra Antonína Stavjani, pod kterým dříve nastupoval ve slovenské Nitře. Jenže po čtvrtečním odvolání Stavjani, jehož na střídačce Beranů nahradil Robert Svoboda, si Buček všechno rozmyslel. Nakonec se rozhodl pro další angažmá v Nitře.

„Samuel Buček požádal vedení klubu o nedokončení transferu z důvodu změny na postu hlavního trenéra A týmu. Dle svých slov přicházel do zlínského klubu zejména za trenérem Antonínem Stavjaňou," uvedl Zlín na svých oficiálních stránkách.

Stavjaňa ve Zlíně končí! Na lavičku posledního týmu extraligy se vrací Svoboda

Vedení klubu hráčově žádosti vyhovělo. Jeho důvod respektuje i přesto, že realizační tým byl připraven dát mu plnou šanci.

Ve středu moravský klub oznámil příchod útočníka Petra Pohla, jenž ale dal nakonec přednost nabídce Drážďan a nadále bude hrát v Německu.

Jedinou ze tří v tomto týdnu oznámených posil, která ve Zlíně zůstává, je tak osmadvacetiletý francouzský útočník Valentin Claireaux. V mužstvu je na zkoušku do listopadové reprezentační přestávky.

škv, Sport.cz

  Sparta - Zlín zítra 15:00
20200920T15:00:00+0200
Sparta vs. Zlín
Sparta vs. Zlín
Sparta
Zlín
  Karlovy Vary - Třinec zítra 15:30
20200920T15:30:00+0200
Karlovy Vary vs. Třinec
Karlovy Vary vs. Třinec
Karlovy Vary
Třinec

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..