Rubriky:

Tipsport extraliga

Do Vítkovic přišel na zkoušku další Lotyš. Nastoupí už v pátek proti Kometě?

14. listopadu 2019 13:25 - Ostrava

Nejproduktivnějšího hráče týmu Robertse Bukartse (17 bodů za 6 gólů a 11 asistencí) doplnil ve Vítkovicích další lotyšský útočník. Už v pátek proti Kometě Brno (17.30 hodin) by mohl dres ostravského klubu obléct 23letý rodák z Rigy Frenks Razgals. Vítkovice tak reagují na ztrátu Lukáše Vopelky, který se vrátil z hostování do Hradce Králové, a dlouhodobá zranění útočníků Erika Němce a Daniela Kurovského.

 

Profimedia.cz

„Je to reakce na tyto potíže," přiznal hlavní trenér a generální manažer Vítkovic Jakub Petr. „S Frenksem Razgalsem jsme se domluvili nejprve na zkoušce do konce tohoto kalendářního roku," doplnil.

Razgals má zkušenosti z lotyšské reprezentace a poslední čtyři sezony, včetně začátku této, nastoupil v KHL v dresu Dinama Riga k více jak 70 utkáním s bilancí tří vstřelených gólů a čtyř přihrávek.

Lotyšský forvard se k vítkovickému týmu připojil ve čtvrtek dopoledne a v případě, že klub stihne včas vyřídit všechny administrativní náležitosti spojené s transferem, nebude nic bránit jeho startu už v pátečním utkání proti Brnu.

tom, Sport.cz, Právo

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..