Bělohlav trestal za urážku rodiny

27. října 2008 08:55 - KLADNO

Dal dva góly, byl vyhlášen nejlepším hráčem Kladna, ale i přesto hokejovým útočníkem Radkem Bělohlavem po vítězství 5:2 nad Budějovicemi cloumala zlost. Důvod byl prostý: pětkrát vyloučený útočník Jihočechů Radek Duda.

 

Jan Tauber (HC GEUS OKNA Kladno)

„Urážel moji rodinu, což se nedělá. Nikdy se mi za celou kariéru něco takového nestalo. Uznávám ho jako hokejistu, jako člověk u mě ale hodně klesnul,“ vyprávěl 38letý útočník Středočechů.

„I proto mám smíšené pocity, byť radost z vítězství je veliká. Potřebovali jsme po čtyřech zápasech vyhrát za tři body. A já se po gólu inkasovaném v oslabení bál, že nás srazí do kolen,“ vykládal odchovanec Budějovic.

S Dudou se dostal do křížku v průběhu velice emotivní třetí třetiny. „Bránil jsem našeho brankáře, situace plynula ze hry,“ vysvětloval potyčku ve vlastní třetině. „Duda asi závěr neunesl,“ pronesl Bělohlav. „S klukama z Budějovic jsem se potkal před stadiónem, když přijeli. Podali jsme si ruce, jsme v pohodě. Ti by si nic takového nedovolili,“ naznačil, že na mateřský oddíl nezanevřel.

„Jsem na něj zvědavý v Budějovicích,“ pronesl stroze směrem ke kladenskému útočníkovi Radek Duda.

ČTK

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..