Živě

Hokejisté Hradce Králové kvůli horšící se epidemiologické situaci odložili přípravu na ledě

22. července 2020 23:37 - Hradec Králové

Hokejisté Hradce Králové kvůli zhoršující se epidemiologické situaci v České republice odložili start přípravy na ledě, kterou měli zahájit ve čtvrtek. Na led by měli svěřenci Vladimíra Růžičky vyjet v příštím týdnu. Klub o změně plánů informoval na svém webu.

 

Mountfield HK

"Členové A-týmu v těchto dnech absolvují testy na přítomnost koronaviru v těle, jejich čtvrteční a páteční tréninky byly proto zrušeny," uvedlo vedení královéhradeckého celku.

Poprvé od začátku epidemie v Česku počet aktuálně potvrzených nemocných lidí koronavirem přesáhl hranici pěti tisíc. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes uvedl, že podle vývoje epidemiologické situace do pátku zváží zavedení preventivních celostátních opatření proti šíření nového typu koronaviru.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..