Živě

Litvínov hlásí dobré zprávy, v karanténě přesto zůstává

29. července 2020 11:51 - Praha

Alespoň nějaká dobrá zpráva v době, kdy řada tuzemských extraligových a prvoligových klubů ohlašují nakažené koronavirem, přichází z Litvínova. Pondělní testy na covid-19 neprokázaly další pozitivní vzorky v týmu Chemiků, takže jediným nakaženým zůstává nespecifikovaný hráč A-mužstva Severočechů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pozitivní výsledek na covid-19 u jednoho svého hráče oznámil Litvínov minulý čtvrtek a všichni hokejisté, realizační tým i část zaměstnanců museli nastoupit do karantény. V pondělí pak byli všichni otestováni, žádný další nakažený nepřibyl.

„Všichni přesto zůstávají v dvoutýdenní karanténě, přičemž se mohou věnovat pouze individuálním tréninkům v domácím prostředí. Další testování proběhne 4. srpna. Karanténa se vztahuje také na realizační tým i další zaměstnance klubu, kteří přišli do přímého styku s pozitivně testovaným hráčem," uvedl Litvínov na svých oficiálních stránkách.

Hokejisté Litvínova musí kvůli nákaze v týmu do karantény

V pátek byl celý objekt Zimního stadionu Ivana Hlinky sterilizován UV zářením.

Koronavirus ovlivňuje i hokejový pohár! Odloženo bylo pět zápasů

Kvůli karanténním opatřením u Vervy hokejový svaz odložil její první dva zápasy pohárového turnaje Generali Česká Cup. Litvínov měl příští úterý nastoupit v Liberci a o dva dny později proti Mladé Boleslavi. Nové termíny obou duelů zatím nebyly stanoveny. Odloženy byly i další tři zápasy poháru kvůli nákaze u Rytířů Kladno a Motoru České Budějovice.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..