Gólman Hamerlík by Třinci kvůli zranění neměl chybět dlouho

5. prosince 2011 11:45 - TŘINEC

Zranění slovenského gólmana třineckých hokejistů Petera Hamerlíka by nemělo být dlouhodobějšího rázu. Devětadvacetiletý brankář, který musel vystřídat v průběhu nedělního zápasu extraligy s Brnem, však vynechá minimálně úterní utkání v Českých Budějovicích.

 

Milan Malíček, Právo

Člen kádru slovenské reprezentace odstoupil z duelu proti Brnu v 39. minutě zřejmě kvůli problémům s třísly. Klub v pondělí nechtěl jeho zranění specifikovat.

"Nemělo by to být ale nic vážného. Určitě však nebude moct nastoupit v úterý a v pátek už by snad mohl být v pořádku," řekl trenér Ocelářů Břetislav Kopřiva.

Marodka se zvětšuje

Řady obhájce titulu momentálně kosí jedno zranění za druhým. Vedle Hamerlíka musel Třinec na seznam marodů v pondělí ráno zapsat i útočníka Ladislava Kohna, který dostal úder holí do oblasti oka a rovněž zmešká úterní souboj na jihu Čech.

Už minulý týden se Třinci zranil jiný útočník Erik Hrňa, který si pochroumal rameno, a dlouhodobě Slezanům schází čtveřice Václav Varaďa, Daniel Seman, Martin Adamský, Zbyněk Hampl. V úterý se tak úřadující mistr bude muset obejít bez sedmi hokejistů.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..