Látal by se měl stát novým sportovním manažerem Karlových Varů

30. prosince 2011 19:07 - KARLOVY VARY

Hokejisté Karlových Varů získali novou posilu do vedení klubu. Podle informací webu iSport.cz by měl být v neděli na pozici sportovního manažera oficiálně představen Jaromír Látal, který má Západočechům pomoci na cestě vzhůru ze dna extraligové tabulky.

Bývalý obránce byl již představen v kabině hráčům, přičemž má být nově zodpovědný za mužstvo po sportovní stránce, a to včetně skautinku nových hráčů. Dosavadní generální manažer Miroslav Vaněk bude mít po Látalově nástupu na starosti hlavně chod klubu a zajištění finančních prostředků.

Osmačtyřicetiletý Látal, který jako funkcionář působil v minulých letech na podobné pozici v Českých Budějovicích a pražské Spartě, získá s příchodem do vedení Energie dobrý přehled i o rozvoji svého mladšího syna Jana. Jednadvacetiletý bek odehrál většinu sezony v prvoligových týmech Kadaně a Mostu, ale je na karlovarské soupisce pro tuto sezonu.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..