Hokejové Pardubice zatím oznámily pouze odchody, v klubu končí Vondrka

1. května 2021 12:50 - Pardubice

Vedení extraligových Pardubic zatím na rozdíl od ostatních klubů oznámilo pouze odchody z kádru a v Dynamu končí například útočník Michal Vondrka. Před rokem se podílel na udržení Východočechů v nejvyšší soutěži, poslední sezonu ale ze zdravotních důvodů vynechal. Jména posil pro příští sezonu klub zveřejní až v úterý 4. května na mimořádné tiskové konferenci.

 

Profimedia.cz

Vedle osmatřicetiletého Vondrky v Pardubicích končí brankáři Pavel Kantor a Konstantin Barulin, obránci Marek Ďaloga, Rhett Holland a Tomáš Linhart a útočníci Luboš Horký, Matouš Kratochvil, Radoslav Tybor, Ondřej Machala nebo Andrej Kosticyn. Odchody Barulina či Kosticyna byl oznámeny hned po skončení sezony, Holland hostoval v Brně a Linhart ve Vrchlabí.

Pardubice se i nadále snaží udržet útočníka Tomáše Zohornu. Třiatřicetiletý reprezentant se do Dynama vrátil na konci ledna z KHL. "Jednáme. Tomáš zvažuje i případné nabídky ze zahraničí," uvedl sportovní ředitel klubu Dušan Salfický.

Novými tvářemi Východočechů by se v úterý měli stát například brankář Dominik Frodl, obránce Jan Košťálek nebo útočníci Robert Říčka, David Cienciala a Adam Musil.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..