Rubriky:

Tipsport extraliga

Útočník Kolář ve Slavii končí, vrací se do ruského Nižněkamsku

5. listopadu 2013 16:53 - Praha

Jen velmi krátce pobyl v hokejové Slavii útočník Jan Kolář. Po pouhých pěti startech v kádru Pražanů, kde byl na měsíčním hostování z Pardubic, končí a vrací se do ruského Nižněkamsku. Do týmu Kontinentální ligy odešel již v roce 2012 s Petrem Koukalem, ale kvůli zranění za Neftěchimik odehrál jen šest utkání. Slavia potvrdila jeho odchod na klubovém webu.

 

Kateřina Šulová, ČTK

Kolář s tehdejším kapitánem Koukalem patřili k hlavním strůjcům loňského pardubického titulu. Oba následně zamířili do Nižněkamsku, ale zatímco Koukal v klubu zůstal a dostal novou dvouletou smlouvu, Kolářovo zranění ramena ukončilo jeho sezónu už po šesti zápasech, v nichž si připsal čtyři body (1+3). Prodloužení angažmá se nedočkal. Nyní se chce ruský klub pokusit o obnovu spolupráce sehrané dvojice.

"Lze říci, že se už zcela uzdravil. Počítáme, že bude hrát s Koukalem, svým dlouholetým kamarádem," potvrdil záměry Nižněkamsku generální ředitel klubu Rafik Jakubov pro server business-gazeta.ru. "Měl by brzy dorazit do Nižněkamsku, nyní se řeší jeho víza," uvedl Jakubov.

V létě si dvaatřicetiletý Kolář nevybojoval kontrakt v Rize a nový ročník začínal v Pardubicích. Během sezóny si v 11 startech připsal sedm bodů za šest gólů a jednu nahrávku.

"Uvidíme v nejbližších dnech, ale nějakou náhradu asi budeme hledat," řekl ČTK trenér a sportovní manažer pražského celku Vladimír Růžička.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..