Hokejový obránce Černošek předčasně končí v extraligovém Kladně

18. listopadu 2013 14:01 - Kladno

Zkušený hokejový obránce Marek Černošek předčasně končí v extraligovém Kladně. Středočeši, kteří v neděli výhrou nad Plzní po samostatných nájezdech ukončili sérii pěti porážek, se rozhodli zúžit kádr. Vedle Černoška, jenž si bude hledat nové angažmá, byli formou střídavých startů uvolněni do první ligy Ondřej Havlíček, Jan Eberle, Jiří Kuchler a Michal Gutwald.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

"Cílem je, aby všichni hráči na sobě pracovali a bojovali s maximálním úsilím," uvedl trenér Zdeněk Vojta. "Především chceme, aby ta správná pověstná jiskra přeskočila ve třetí a čtvrté pětce a zažehla další impulz motivace pro první dva útoky," podotkl.

Ukaž, že rozumíš hokeji. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy hokej!

Všichni hráči, kteří byli dnes přesunuti do první ligy, mohou kdykoliv naskočit zpět do extraligového týmu. "Chtěli jsme, aby se u nás stabilně připravovalo třináct útočníků," řekl Vojta. Trojice Kuchler, Eberle a Gutwald by měla hrát v Berouně, Havlíček v Ústí nad Labem.

Vedení Rytířů mělo dnes pohovor i s obráncem Milanem Douderou, který nedělní zápas nedohrál. Kouč Vojta jej stáhl ze hry poté, co byl u prvního inkasovaného gólu Kladna. "Musí si především všechno srovnat v hlavě a výrazně zkvalitnit defenzivní úkoly. Je to hráč, který obdržel nejvíce branek z našeho mužstva. Nemůže si myslet, že může kočírovat hru, když se dostal do reprezentace. Na to je příliš mladý," řekl Vojta na adresu beka, který na nedávném turnaji Karjala debutoval v národním týmu.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: