Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Hradečtí bojují i za Frühaufa. Slovenský bek podstoupil operaci nádoru

30. prosince 2014 13:18 - Hradec Králové

Hokejisté hradeckého Mountfieldu teď bojují i za svého nejproduktivnějšího obránce Petera Frühaufa, který se těsně před Vánocemi podrobil operaci nádoru.

 

David Taneček, ČTK

„Z dolní části těla mu byl odstraněn novotvar. První zpráva od lékařů zní, že nešlo o nejhorší variantu, takže věříme, že i léčba bude mít pozitivní průběh," doufá generální manažer klubu Aleš Kmoníček. „Není to nic příjemného. Peter je ale famózní chlap, i v tak vážné chvíli dokáže dělat srandičky, takže věřím, že to zvládne a nemoc porazí," říká kouč Peter Draisaitl.

„V nemoci i ve zdraví, Hradečáci Friga nezradí. Jsme s tebou," hlásal obří transparent během domácího utkání s Litvínovem a mohutný potlesk celého stadiónu slyšel i samotný Frühauf. „Jsme v kontaktu, přišel za kluky do kabiny a snad i tohle pro něj bylo povzbuzením," naznačuje trenér. Netroufá si ale odhadnout možnost Frühaufova návratu. „Všichni mu přejeme brzké uzdravení. Teď jde o důležitější věci než hokej," dodává.

Hradec během pár dnů přišel o dva klíčové obránce. „Nejdřív Slovák rozvázal kontrakt a vzápětí přišlo tohle, ale musíme se s tím poprat," burcuje Draisaitl.

Martin Kézr, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..