Litvínov hlásí: Vyprodáno! Vstupenky na šesté finále byly za hodinu pryč

Pouhou hodinu a dvě minuty trvalo, než se prodaly vstupenky na úterní šestý finálový zápas mezi hokejisty Litvínova a Třince. Někteří fanoušci před pokladnou na litvínovském Zimním stadiónu Ivana Hlinky nocovali, během letošního finále play off extraligy to bylo už podruhé.

Už v neděli večer po skončení pátého finále se před pokladnami litvínovského Zimního stadiónu Ivana Hlinky začala tvořit fronta na vstupenky na úterní utkání.

"Máme skvělé fandy. Atmosféra v úterý bude určitě perfektní," řekl ČTK mluvčí litvínovského klubu Vladimír Novotný.

Páté finálové drama se v neděli odehrávalo v Třinci. V Litvínově na stadiónu sledovaly zápas na velkoplošné obrazovce dvě tisícovky fanoušků. Litvínov sahal po vítězství, ale třinečtí Oceláři nakonec zvítězili po nájezdech.

Po zápase zaznělo, že předprodej na šesté utkání začíná v pondělí v 08:30. "Víceméně jsme čekali, že někteří si půjdou hned stoupnout do fronty," poznamenal Novotný.

Jen deku a grog

Do fronty zamířil i dvaadvacetiletý Jakub. "Budu s našima až do vítězného konce," řekl ČTK. Na noc se neměl čas vybavit. "Počítal jsem, že vyhrajeme. Ale přítelkyně mi doveze deku a grog," doplnil.

Příchod pokladní přivítali lidé dnes ráno skandováním: "Už je to tady!" Hodinu a dvě minuty po začátku byla pryč poslední vstupenka. Všichni čekají, že atmosféra na úterním finále pomůže domácím hráčům v boji o vytoužený titul. Zápas se bude opět promítat také na velkoplošné obrazovce v centru Mostu.