Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisty Mladé Boleslavi už nevede Jelínek. Kdo ho nahradil?

7. prosince 2016 10:25 - Mladá Boleslav
(Aktualizováno: 7. prosince 2016 10:31)

Hokejistům Mladé Boleslavi patří deváté místo v Tipsport extralize. Nic strašidelného, přesto u týmu ve středu skončil trenér Marian Jelínek. Rozhodlo o tom představenstvo klubu. Za zkušeného kouče byl povolán Boris Žabka, který se stane asistentem trenéra Františka Výborného.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Marianu Jelínkovi patří velké poděkování za to, kam pomohl v uplynulých letech boleslavský hokej dostat, jeho jméno se nesmazatelně zapsalo do klubové historie. Na jeho další cestě mu přejeme mnoho úspěchů," okomentoval odchod na klubovém webu předseda představenstva Jan Plachý.

„Hlavní zodpovědnost nicméně i nadále leží na hráčích, které čeká spousta práce, aby hokejová Boleslav byla zase tou starou dobrou Boleslaví," dodal Plachý, který je většinovým spolumajitel klubu.

Boleslavští v posledních pěti zápasech čtyřikrát prohráli. V tabulce jim patří devátá pozice, mají čtyři body náskok před desátou Olomoucí.

Nově jmenovaný kouč Žabka je bývalý hokejový obránce, který do současnosti působil jako asistent trenéra mladoboleslavských juniorů.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..