Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisty Olomouce bude i nadále trénovat Venera

23. března 2017 10:15 - Olomouc

Hokejisty extraligové Olomouce bude nadále trénovat Zdeněk Venera, který na Hané působí od roku 2015. Devětapadesátiletý kouč podepsal s klubem novou smlouvu.

 

Jan Handrejch, Právo

Trenér, jenž v minulosti působil na střídačce Zlína, Karlových Varů, Komety Brno a Pardubic, ve své první sezóně v Olomouci dovedl tehdejšího nováčka mezi elitou překvapivě do čtvrtfinále. V aktuálním ročníku Hanáci obsadili celkově až 11. místo, bez problémů se však v soutěži zachránili.

"Jednání probíhalo velice rychle a velmi rychle jsme byli i dohodnuti. Nebyl důvod něco měnit, i když jsme velmi těsně neudělali play off. Vybrali jsme si kopec smůly, protože tolik zranění a nemocí v sezóně nepamatuju. Myslím si, že to byl objektivní důvod," řekl ČTK generální manažer Erik Fürst.

Poté, co se dohodl s koučem Venerou, se zaměří na hráčský kádr. Podle Fürsta nebude v létě obměna velká. "Nebude to nic velkého. Nějaké změny ale proběhnou," řekl Fürst.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..