Hlavní obsah

Brněnské srdce, to je rarita, zalykali se štěstím fanoušci Komety

Brno

Výjimečná noc, kterou prožili fanoušci hokejového Brna naposledy před 51 lety, se vrátila. Noc, kdy se slaví mistrovský titul. Ten Kometa vybojovala ve středu, když ve finálové sérii porazila Liberec 4:0 na zápasy. Upřímné a nadšené reakce fanoušků? Podívejte se v reportáži Sport.cz.

Brněnští fanoušci o mistrovském tituluVideo: Sport.cz

Článek
Fotogalerie

„Já su tak šťastné, já jsem u toho před 51 lety byl, myslel jsem, že se toho už nedožiju," byl dojatý fanoušek oblečený do barev klubu. „Jsme dojatí, jsou to borci. To jsou kluci, kteří bojují srdíčkem. Ostatní taková srdce nemají, my jsme rarita," řekli také při oslavách šťastní příznivci mistrovské Komety.

Související témata: