Rubriky:

Tipsport extraliga

Zohorna se proměnil v diváka a fandil bráchům. Teď máme společný sen, prozradil

20. dubna 2017 20:07 - Praha

V reprezentaci aktuálně bojuje o svou druhou účast na mistrovství světa, ve středu se však 29letý hokejový útočník Tomáš Zohorna proměnil v diváka. Spolu se svým otcem totiž vyrazil do Brna, aby z hlediště podpořil domácí Kometu, za kterou nastupují jeho mladší bratři Hynek s Radimem.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Bylo to něco neuvěřitelného. Atmosféra byla super a strašně se mi líbilo, že ochranka po zápase pustila fanoušky na led," užil si nejstarší z bratrů Zohornových titul Komety, na který čekala dlouhých jednapadesát let.

Po zápase se s oběma bratry sešel a asi deset minut s nimi zisk jejich premiérového extraligového poháru probíral. „Pak ale museli jít zpátky do kabiny, aby se spoluhráči pokračovali v oslavách," usmál se Tomáš Zohorna, jenž extraligu vyhrál v roce 2010 a o dva roky později s Pardubicemi.

Z úspěchu šestadvacetiletého Hynka a o šest let mladšího Radima měl ohromnou radost i jejich otec. „Táta byl pyšný a říkal, že je to perfektní. Jen škoda, že s námi nemohla jet mamča, která je nemocná. Sledovala to z televize. Myslím ale, že je moc hrdá," řekl Tomáš Zohorna.

Chabarovsk ho do Brna nepustil

Zatímco Hynek, který se zlata dočkal ve své třetí finálové účasti, měl v letošním play off pevnou pozici v týmu Komety, Radim naskočil až do finálové série s Libercem. „Nebylo to pro něj jednoduché, čtyři týdny jen trénoval a čekal na šanci. Ale zvládl to výborně a dal i gól," potěšilo Tomáše.

Útočník Chabarovsku, kde má smlouvu ještě na příští sezónu, sní o tom, že se s oběma bratry jednou potká ve stejném týmu. „Je to náš společný sen a myslím, že není nereálný. Už letos byla šance, ale v Rusku mě do Brna nepustili. Máme před sebou ještě pár let, takže věřím, že se někde potkáme," přeje si.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..