Rubriky:

Tipsport extraliga

Lašák si ve finále extraligy poranil koleno čeká ho operace vazů

30. dubna 2017 16:08 - Bratislava

Brankář hokejistů Liberce Ján Lašák si v posledním utkání finále extraligy v Brně poranil koleno a zřejmě ho čeká operace, která pro něj může znamenat konec kariéry. Slovenský gólman řekl v rozhovoru pro šport.sk, že v nadcházejícím týdnu absolvuje vyšetření.

 

Radek Petrášek, ČTK

"Tam se rozhodne. Pravděpodobně mám přetržený vaz, což se mi stalo v posledním zápase proti Kometě. Čeká mě důležitá operace," řekl osmatřicetiletý gólman a dodal, že teprve podle výsledku vyšetření se bude rozhodovat o případném prodloužení kariéry.

"Potřebuju načerpat nové síly, abych získal chuť. Teď neřeším konkrétní angažmá," naznačil, že v Liberci s největší pravděpodobností pokračovat nebude. "Vzhledem k tomu, jak to skončilo, se nemůžeme bavit o nové smlouvě. Nemá to význam, z mojí ani z jejich strany," řekl brankář, jenž s Bílými Tygry neúspěšně obhajoval extraligový titul.

Aktivní kariéru by každopádně rád uzavřel doma. "Už jsem o tom přemýšlel, kde bych chtěl ukončit kariéru. Bylo by to pěkné ve Zvolenu, kde jsem začínal," uvedl.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..