Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Gólman Sedláček pomůže na startu sezóny hokejistům Hradce Králové

7. srpna 2017 09:42 - Hradec Králové

Hokejisté Hradce Králové získali při zranění Patrika Rybára novou posilu do brankoviště. Prostřednictvím hostování do konce září vypomůže Mountfieldu Jakub Sedláček. Sedmadvacetiletý zlínský rodák s reprezentačními zkušenostmi hájil v posledních čtyřech sezónách branku Dinama Riga v Kontinentální lize.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sedláček by měl působit ve dvojici s Jaroslavem Pavelkou a nahradit tak Rybára, než se zcela zotaví. Sám se během léta připravoval se Zlínem, v Rize mu skončil kontrakt a hledal nové angažmá.

"Vzhledem k prozatím nedoléčenému zranění Patrika Rybára jsme tímto způsobem zareagovali na situaci v brankovišti. Kuba je velmi kvalitní gólman a po dobu působení u nás by měl suplovat roli Patrika Rybára. Dohoda byla velmi rychlá, jelikož obě strany měly zájem na prozatím krátkodobé spolupráci," uvedl na klubovém webu generální manažer Aleš Kmoníček.

Sedláček se připojí k týmu v úterý a bude zapsán i na soupisku pro Ligu mistrů, která v nabité sezoně čeká Východočechy vedle domácí soutěže a prosincového Spenglerova poháru. V minulé sezoně chytal Sedláček ve 34 utkáních, v průměru inkasoval 2,73 gólu na zápas a úspěšnost zákroků měl 90,3 procenta. Jednou udržel čisté konto.

ČTK

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..