Rubriky:

Tipsport extraliga

Patnáctiletý fanoušek dopaden. Po Vondrkovi hodil v Pardubicích láhev

13. září 2017 15:59 - Pardubice

Pachatel byl rychle dopaden. Chomutovský útočník Michal Vondrka si jel po úterním utkání v Pardubicích pro cenu nejlepšího hráče, ale na přivítanou mu proletěla kolem hlavy plná láhev. Dopadla těsně vedle něj. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Reakce východočeského klubu na sebe nenechala dlouho čekat. Omluva a zajištění hříšníka. Byl jim patnáctiletý fanoušek.

 

Josef Vostárek, ČTK

„Nemyslím si, že jsem úplně konfliktní člověk, na kterého by lidé museli házet flašky. Ale když to má někdo zapotřebí. Naštěstí mě to netrefilo," okomentoval pro klubové stránky situaci Vondrka.

Potichu nezůstalo ani pardubické vedení. „Snahou nás všech je zkulturnění chování všech fanoušků během hokejových zápasů. Tento moment nás mrzí a chceme se touto formou omluvit hostujícímu kapitánovi, že se něco takového stalo," vyjádřil se na klubovém webu pardubický generální manažer Dušan Salfický.

K politováníhodnému momentu došlo v závěru úterního extraligového utkání s Piráti Chomutov. Po jeho skončení přiletěla...

Zveřejnil(a) HC Dynamo Pardubice dne 13. září 2017

Domácí prohráli s Piráty 1:4. Hosté jsou v extralize jako jediní bez porážky a vedou tabulku. Pardubice mají ze tří zápasů tři body a jsou desáté. Doma se jim zatím nedaří - dvě utkání a dvě prohry.

„Ač může být výsledek utkání a rozezlenost fanoušků z něj nebo z jiných důvodů jakákoliv, tak takové jednání na žádný stadión nepatří. Jako klub jasně říkáme, že takové návštěvníky v naší hale vidět nechceme. Všem slušným děkujeme za podporu," dodal Salfický.

Pořadatelská služba zajistila dva mladíky ve věku čtrnácti a patnácti let. „Pachatelem byl shledán starší z nich, strážníci mu uložili pořádkovou pokutu," sdělil ředitel Městské policie Pardubice Rostislav Hübl.

lik, Sport.cz

O2 Sport 2:1 Zlín - Sparta 2:1   42. min
20200118T15:00:00+0100
Zlín vs. Sparta
Zlín vs. Sparta
Zlín
Sparta

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..