Rubriky:

Tipsport extraliga

Pardubice a Olomouc dostaly pokuty za nevhodné chování fanoušků

3. října 2017 12:48 - Praha

Vedení hokejových Pardubic a Olomouce dostalo od disciplinární komise extraligy pokutu za nevhodné chování fanoušků. Oba kluby zaplatí 2000 korun.

 

Luděk Peřina, ČTK

Východočeši byli potrestáni za páteční 8. kolo, kdy diváci naházeli na ledovou plochu předměty po vítězné brance Brna v 58. minutě. Po skončení zápasu byl navíc vhozenou plastovou lahví zasažen do nohy jeden z rozhodčích.

Olomouc dostala pokutu jako trest za chování fanoušků, kteří v nedělním duelu 9. kola proti Spartě několikrát vulgárně uráželi Pražany i rozhodčí. S ohledem na fakt, že se vulgarity opakovaly, dostali Hanáci trest, i když se v jejich případě jednalo i první podobný prohřešek v sezóně.

V prvním případě totiž jinak disciplinární komise kluby pouze napomíná, což se stalo Hradci Králové a Litvínovu. Jejich fanoušci vulgárně uráželi rozhodčí v nedělních zápasech proti Mladé Boleslavi respektive Chomutovu.

ČTK

  Litvínov - Třinec dnes 17:30
20200219T17:30:00+0100
Litvínov vs. Třinec
Litvínov vs. Třinec
Litvínov
Třinec

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..